Календар Ігор
Чемпіонату Нововоронцовського району з футболу 2009р
1 коло
1 тур Початок матчів юн-15.00 д-16-00
30 травня(субота)
Колос Нововоскресенське - Дніпро Михайлівка 1:1
Степ Біляївка - Піонер Любимівка 1:1
31 травня(неділя)
Маяк Хрещенівка - ФК Осокори Осокорівка 1:4
ФК Золота Балка - Славутич Гаврилівка 5:1
СК Таврія Нововоронцовка - Сокіл Дудчани 7:1 ФК Автосвіт - вихідний
2 тур
06 червня(субота)
Піонер Любимівка - Маяк Хрещенівка 5:1
Сокіл Дудчани - Колос Нововоскресенське 0:3
07 червня(неділя)
Дніпро Михайлівка - ФК Золота Балка 5:1
Славутич Гаврилівка - Степ Біляївка 0:0
ФК Осокори Осокорівка - ФК Автосвіт Нововоронцовка 0:3
СК Таврія - вихідний
3 тур
13 червня(субота)
Колос Нововоскресенське - СК Таврія Нововоронцовка 2:3
ФК Автосвіт Нововоронцовка - Піонер Любимівка 10:0
14 червня(неділя)
Маяк Хрещенівка - Славутич Гаврилівка 3:0
Степ Біляївка - Дніпро Михайлівка 0:3
ФК Золота Балка - Сокіл Дудчани 6:1
ФК Осокори - вихідний
4 тур
20 червня(субота)
Піонер Любимівка - ФК Осокори Осокорівка 2:2
21 червня(неділя)
Дніпро Михайлівка - Маяк Хрещенівка 5:0
СК Таврія Нововоронцовка - ФК Золота Балка 1:2
Славутич Гаврилівка - ФК Автосвіт Нововоронцовка 0:3
Сокіл Дудчани - Степ Біляївка 3:2
5 тур
27 червня (субота)
ФК Золота Балка - Колос Нововоскресенське 4:0
28 червня(неділя)
фк Автосвіт Нововоронцовка - Дніпро Михайлівка 3:0
Маяк Хрещенівка - Сокіл Дудчани 3:0
ФК Осокори Осокорівка - Славутич Гаврилівка 5:2
Степ Біляївка - СК Таврія Нововоронцовка 2:6
6 тур
04 липня (субота)
Колос Нововоскресенське - Степ Біляївка 1:0
Славутич Гаврилівка - Піонер Любимівка 1:0
05 липня (неділя)
Маяк Хрещенівка - СК Таврія Нововоронцовка 2:8
Сокіл Дудчани - ФК Автосвіт Нововоронцовка 1:5
Дніпро Михайлівка - ФК Осокори Осокорівка 4:2
7 тур
11 липня (субота)
Маяк Хрещенівка - Колос Нововоскресенське 1:1
Піонер Любимівка - Дніпро Михайлівка 0:5
12 липня (неділя)
Степ Біляївка - ФК Золота Балка 2:4
ФК Осокори Осокорівка - Сокіл Дудчани 4:0
ФК Автосвіт Нововоронцовка - СК Таврія Нововоронцовка 2:0
8 тур
18 липня (субота)
Колос Нововоскресеське - ФК Автосвіт Нововоронцовка -----
Сокіл Дудчани - Піонер Любимівка 2:3
19 липня (неділя)
ФК Золота Балка - Маяк Хрещенівка +:-
СК Таврія Нововоронцовка - ФК Осокори Осокорівка 3:2
Дніпро Михайлівка - Славутич Гаврилівка 6:4
9 тур
25 липня (субота)
ФК Осокори Осокорівка - Колос Нововоскресенське 4:1
Піонер Любимівка - СК Таврія Нововоронцовка 0:1
26 липня (неділя)
Маяк Хрещенівка - Степ Біляївка 3:1
Славутич Гаврилівка - Сокіл Дудчани 5:3
ФК Автосвіт Нововоронцовка - ФК Золота Балка 3:0
10 тур
01 серпня (субота)
Колос Нововоскресенське - Піонер Любимівка 3:1
02 серпня (неділя)
Степ Біляївка - ФК Автосвіт Нововоронцовка 2:3
ФК Золота Балка - ФК Осокорои Осокорівка 4:1
Сокіл Дудчани - Дніпро Михайлівка 3:2
СК Таврія Нововоронцовка - Славутич Гаврилівка 4:0
11 тур
08 серпня (субота)
Піонер Любимівка - ФК Золота Балка 1:2
Славутич Гаврилівка - Колос Нововоскресенське 1:4
09 серпня(неділя)
ФК Автосвіт Нововоронцовка - Маяк Хрещенівка 8:0
ФК Осокори Осокорівка - Степ Біляївка 5:1
Дніпро Михайлівка - СК Таврія Нововоронцовка 0:2
2-е коло
15 серпня (субота) 12 тур
Піонер Любимівка - Степ Біляївка 2:1
Дніпро Михайлівка - Колос Нововоскресенське 4:0
16 серпня (неділя)
ФК Осокори Осокорівка - Маяк Хрещенівка 4:1
Славутич Гаврилівка - ФК Золота Балка 0:9
Сокіл Дудчани - СК Таврія Нововоронцовка 2:4
Футбольна команда Славутич Гаврилівка відмовилась від подальшої участі
в розиграші чемпіонату Нововоронцовського району з футболу в зв"язку з фінансовими проблемами.
29 серпня (субота) 13 тур
Колос Нововоскресенське -Сокіл Дудчани 3:0
Маяк Хрещенівка - Піонер Любимівка 5:2
30 серпня (неділя)
ФК Золота Балка - Дніпро Михайлівка 2:2
ФК Автосвіт Нововоронцовка - ФК Осокори Осокорівка 3:0
05 вересня (субота) 14 тур
Піонер Любимівка - ФК Автосвіт Нововоронцовка 2:4
06 вересня (неділя)
Сокіл Дудчани - ФК Золота Балка 0:6
Дніпро Михайлівка - Степ Біляївка 3:0
СК Таврія Нововоронцовка - Колос Нововоскресенське 3:2
13 вересня (неділя) 15 тур
ФК Осокори Осокорівка - Піонер Любимівка 1:2
ФК Золота Балка - СК Таврія Нововоронцовка 2:1
Маяк Хрещенівка - Дніпро Михайлівка 0:3
Степ Біляївка - Сокіл Дудчани 3:2
20 вересня (неділя) 16 тур
Колос Нововоскресенське - ФК Золота Балка 1:0
СК Таврія Нововоронцовка - Степ Біляївка 3:0
ФК Автосвіт Нововоронцовка - Дніпро Михайлівка 3:0
Сокіл Дудчани - Маяк Хрещенівка -:+
26 вересня (субота) 17 тур
Степ Біляївка - Колос Нововоскресенське 0:6
27вересня (неділя)
СК Таврія Нововоронцовка - Маяк Хрещенівка 7:0
ФК Осокори Осокорівка - Дніпро Михайлівка 2:2
ФК Автосвіт Нововоронцовка - Сокіл Дудчани 12:3
03 жовтня (субота) 18 тур
Колос Нововоскресенське - Маяк Хрещенівка 6:2
Дніпро Михайлівка - Піонер Любимівка 1:0
04 жовтня (неділя)
ФК Золота Балка - Степ Біляївка +:-
Сокіл Дудчани - ФК Осокори Осокорівка 0:1
СК Таврія Нововоронцовка - ФК Автосвіт Нововоронц.
15.11.2009 ФК Автосвіт Нововоронцовка Колос Нововоскресенське 3 0 14.11.2009
ФК Осокори Осокорівка СК Таврія Нововоронцовка 8 3 Колос Нововоскресенське ФК Автосвіт Нововоронцовка 2 1 10.11.2009
Колос Нововоскресенське ФК Осокори Осокорівка 3 0 01.11.2009
ФК Золота Балка Піонер Любимівка 4 1 Маяк Хрещенівка ФК Автосвіт Нововоронцовка
0 6 Степ Біляївка ФК Осокори Осокорівка
1 6 31.10.2009
Колос Нововоскресенське Славутич Гаврилівка 3 0 СК Таврія Нововоронцовка Дніпро Михайлівка
2 1 25.10.2009
СК Таврія Нововоронцовка ФК Автосвіт Нововоронцовка 1 0 Славутич Гаврилівка СК Таврія Нововоронцовка 0 3 ФК Автосвіт Нововоронцовка Степ Біляївка 3 0 ФК Осокори Осокорівка ФК Золота Балка 1 1 Дніпро Михайлівка Сокіл Дудчани 5 0 24.10.2009
Піонер Любимівка Колос Нововоскресенське 2 3 18.10.2009
ФК Золота Балка ФК Автосвіт Нововоронцовка 6 4 СК Таврія Нововоронцовка Піонер Любимівка 5 0 Сокіл Дудчани Славутич Гаврилівка 3 0 Степ Біляївка Маяк Хрещенівка 2 1 10.10.2009
Піонер Любимівка Сокіл Дудчани 1 1 Славутич Гаврилівка Дніпро Михайлівка 0 3 09.10.2009
Маяк Хрещенівка ФК Золота Балка 0 3
|