ФК "Новоолександрівка" -  "Дніпро" Михайлівка  -  1:8
Просмотров: 743 | Добавил: tav-sport | Дата: 11.04.2010 | Комментарии (0)

Чемпіонат області з футболу серед    юнаків 1994-1995 та 1996-1997 р.н.

ФК "Нововоронцовка" - "Азовець" Генічеськ    - 1:3
                                                    14.00
     юнаки 1996-1997 р.н.
ФК "Нововоронцовка" - "Азовець" Генічеськ   - 1:1

Просмотров: 630 | Добавил: tav-sport | Дата: 11.04.2010 | Комментарии (0)

З квітня в селі Осокорівка відбулося три товариські матчі.участь в яких брало 4 команди -Зірка Нововоронцовка,Енергетик Зеленодольськ,Автосвіт Нововоронцовка та збірна району СК Таврія.
            Результати матчів:

Зірка  -  Енергетик        2:4

СК Таврія - Енергетик    4:0

Зірка  - Автосвіт            2:2
Просмотров: 741 | Добавил: tav-sport | Дата: 03.04.2010 | Комментарии (0)

Кубок Нововоронцовського району
            з футболу 2010р.

18 квітня стартує розіграш  Кубка району
двома матчами  1/4 фіналу між командами
Дніпро Михайлівка - Осокори Осокорівка та Піонер Любимівка - Маяк Хрещенівка.
Поч.матчів о 15.00. На переможців цих матчів вже чекають суперники це Автосвіт та Зірка із Нововоронцовки.
Матчі 1/2 фіналу відбудуться 24 квітня.У випадку нічийного результату повторні матчі пройдуть 25 квітня на полі команди гостей.

18 квітня(неділя)

Піонер Любимівка  - Маяк Хрещенівка  3 :0
Просмотров: 703 | Добавил: tav-sport | Дата: 03.04.2010 | Комментарии (0)

Ювілейний – Апостолово 6:0

Просмотров: 743 | Добавил: tav-sport | Дата: 23.02.2010 | Комментарии (0)

ФК „Ювілейний” – СК „Тавр&Я”     4:1

Гол СК „Тавр&Я”: Малько Ігор

31 січня відбувся футбольний поєдинок між командами ФК „Ювілейний” (м.Дніпропетровськ) – СК „Тавр&Я”(смт.Нововоронцовка).

Уже після першої сорокап’ятихвилинки дніпропетровці лідирували з перевагою у три голи. Та гравці із СК „Тавр&Я” у другому таймі домоглися паритету.

Зробивши заміни у командах, матч став більш видовищним. Було здійснено більше контратак, пробивання штрафних ударів, кутових. Саме пробиваючи кутовий біля воріт ФК „Ювілейний” був забитий єдиний гол у площину воріт супротивника, який здійснив Малько Ігор. Тайм закінчився з рахунком 1:1.

3 тур турніру з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010 для СК „Тавр&Я” закінчився поразкою з рахунком 4:1. Сподіватимемося що СК „Тавр&Я” змінить своє положення у групі на кращу сторону.

СК „Тавр&Я” (Нововоронцовський район) – „ІСТА” (Дніпропетровськ)    0:1

13 лютого відбувся 4 тур турніру з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010.

Як на мене, то команди почали агресивно, гра йшла то в одних, то біля інших воріт, але якісних гострих моментів було мало. Відчувалося, що «ІСТА» щільніше йде в атаку по лівому флангу і не завжди встигає за подіями – «Тавр&Я» же намагається почекати зручний для себе момент. У результаті ж головними протокольними подіями першого тайму стали зовсім не голи. До середини тайму емоції на полі розгорілися.

Команди якийсь час покатали м'ячик, а потім наголосилися двома дійсно гострими подіями. Першим відрізнився «ІСТА» - був виконаний штрафний недалеко від воріт нововоронцовців, але він був хибним.  А під кінець тайму гравці команди „ІСТА” після стрімкої комбінації пробивали небезпечний кутовий, але захисники „Тавр&Я” врятували ситуацію біля своїх воріт. З тим команди і розійшлися на перерву.

Другий тайм упевненіше почали гравці „ІСТА”. Втім, супротивнику вдалося заробити пару кутових. Перхопивши ініціативу гравці дніпропетровці все ж забили гол на 55 хвилині.

Хоча після гола до перерви залишалося достатньо багато часу, СК „Тавр&Я” не давали шансів супротивнику не відчувти себе дуже вже привільно. Під кінець тайму нововоронцовці мали шанс забити гол у виконані Малька Ігора, але контратаку зупинили захисники біля самих воріт. З цього матчу, як на мене, було видно професійний ріст гравців СК „Тавр&Я” які, я сподіваюсь в майбутньому, перемагатимуть своїх супротивників.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь дніпропетровців.

Просмотров: 725 | Добавил: tav-sport | Дата: 01.02.2010 | Комментарии (2)

[b]13 грудня в с. Чкалово Нікопольського району стартував турнір з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010. [/b]

У нікопольській групі склад учесників такий: 1. "Колос" Нікопольський район; 2. "Зернові-Джерела" Софіївський район; 3. "Спратак-КПУ" Запоріжжя; 4. "Гірник" Кривий Ріг; 5. ФК "Скорук" Томаківка; 6. ФК "Ювілейний"; 7.СК "Таврія" Нововоронцовка; 8. ІСТА Дніпропетровськ.

Всі команди гратимуть між собою в одне коло по принципу "кожен з кожним". команди, які займуть перші два місця в групі, отримають право грати у фіналі. Матчі проходитимуть по суботах та неділях.

з метою підготовки до футбольнього сезону 2010 року участь в турнірі бере й команда СК "Таврія" в складі якої гравц районих команд ФК "Автосвіт", СК "Таврія", "Дніпро", ФК "Осокори", ФК "Золота Балка"

На матч першого туру команда ФК „Таврія” прибула з позитивним настроєм, отримати перемогу. Адже граючи морозну погоду, майже -10 градусів по цельсію, на відкритому полі було досить тяжко для гравців. Футбольний матч відбувався на стадіоні „Колос” з штучним газоном, в с. Чкалівка. Граючи на такому полі, для гравців було одне задоволення, адже не всі стадіони на яких футболісти грають мають таке покриття.
 На жаль в протистоянні з ФК „Зернові джерела” (Софіївський район) ФК „Таврія” (Нововоронцовський район) отримала поразку (3:1). Перевага в першому таймі була за софіївськими футболістами, які були більш професіональнішими на полі і забили один мяч у ворота "Таврія" (1:0). В другому таймі команди зробили велику кількість замін і ситуація на полі змінилася, ФК „Таврія” мала безліч шансів завдати гольових ударів, але їх не змогли повністю реалізувати. Другий тайм знову за софіївськими футболістами (2:1)  На жаль наша команда поїхала з поразкою. На наступний матч (17 січня) із Криворізьким "Гірником", з розмов гравців ФК „Таврія”, вони краще підготуються і виборють перемогу в суперника.

17 січня відбувся 2 тур з футбольного турніру пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010.

„Гірник”(Кривий Ріг) -- „Тавр&Я”(Нововоронцовський район)  6:2

Цього разу СК „Тавр&Я” змагалася за перемогу з криворізьким „Гірником”. Матч відбувався в с. Чкалово на стадіоні „Колос” з синтетичним покриттям.

СК „Тавр&Я” прибула на матч з надією на перемогу, готувалася заздалегідь.

У першому таймі перевага була в „Гірника”, гравці якої володіли м’ячем майже весь тайм. Криворізькій команді вже на перших хвилинах матчу вдалося повести в рахунку. По закінченю тайму СК „Тавр&Я” програвала з рахунком 2:0.

В другому таймі,  зробивши заміни в командах, деякі через травми, гравцям „Тавр&Я” вдалося дещо змінити ситуацію на свою користь, вони почали виборювати м’яча й проводити небезпечні атаки для супротивника. Так, на початку тайму, з середини поля був забитий штрафний удар у ворота „Гірника” який виконував Артем Широкий. Другий гол був розіграний красивою комбінацією в один дотик Володимиром Яровим та Олегом Рудим, що призвело до влучного потужного удару Ігора Малька в площину воріт „Гірника”. Але все ж ініціативу перехопили криворіжці і другий тайм закінчився з рахунком 4:2, а загальний рахунок на користь „Гірника” 6:2

Взагалі матч був видовищним. Були гольові штрафні удари команди „Тавр&Я” з середини поля. Було видно, що кваліфікація гравців „Гірника” (Кривий Ріг) на рівень вище. А також безліч цікавих контратак зі сторони обох команд.

Щодо синтетичного покриття для футболу, на якому грали команди, перш за все мається на увазі штучна трава. На сьогоднішній день штучна трава стала достойним конкурентом натуральному газону. Завдяки сучасним технологіям штучна трава вже мало чим відрізняється від натуральної, а витрати, в основному, закінчуються на влаштуванні покриття. Окрім вже згаданих, штучне трав`яне покриття має ще цілий ряд переваг, серед них: гра за будь-яких погодних ... Читать дальше »

Просмотров: 828 | Добавил: korespondent | Дата: 06.01.2010 | Комментарии (3)