Пятница, 29.03.2024, 11:04 | Приветствую Вас Гость

ЛЮБИтельський СПОРТ Херсонщини

Главная » 2010 » Февраль » 1 » 3,4 тур турніру з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010
14:30
3,4 тур турніру з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010

ФК „Ювілейний” – СК „Тавр&Я”     4:1

Гол СК „Тавр&Я”: Малько Ігор

31 січня відбувся футбольний поєдинок між командами ФК „Ювілейний” (м.Дніпропетровськ) – СК „Тавр&Я”(смт.Нововоронцовка).

Уже після першої сорокап’ятихвилинки дніпропетровці лідирували з перевагою у три голи. Та гравці із СК „Тавр&Я” у другому таймі домоглися паритету.

Зробивши заміни у командах, матч став більш видовищним. Було здійснено більше контратак, пробивання штрафних ударів, кутових. Саме пробиваючи кутовий біля воріт ФК „Ювілейний” був забитий єдиний гол у площину воріт супротивника, який здійснив Малько Ігор. Тайм закінчився з рахунком 1:1.

3 тур турніру з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010 для СК „Тавр&Я” закінчився поразкою з рахунком 4:1. Сподіватимемося що СК „Тавр&Я” змінить своє положення у групі на кращу сторону.

СК „Тавр&Я” (Нововоронцовський район) – „ІСТА” (Дніпропетровськ)    0:1

13 лютого відбувся 4 тур турніру з футболу пам’яті МСМК М. Кудрицького сезону 2010.

Як на мене, то команди почали агресивно, гра йшла то в одних, то біля інших воріт, але якісних гострих моментів було мало. Відчувалося, що «ІСТА» щільніше йде в атаку по лівому флангу і не завжди встигає за подіями – «Тавр&Я» же намагається почекати зручний для себе момент. У результаті ж головними протокольними подіями першого тайму стали зовсім не голи. До середини тайму емоції на полі розгорілися.

Команди якийсь час покатали м'ячик, а потім наголосилися двома дійсно гострими подіями. Першим відрізнився «ІСТА» - був виконаний штрафний недалеко від воріт нововоронцовців, але він був хибним.  А під кінець тайму гравці команди „ІСТА” після стрімкої комбінації пробивали небезпечний кутовий, але захисники „Тавр&Я” врятували ситуацію біля своїх воріт. З тим команди і розійшлися на перерву.

Другий тайм упевненіше почали гравці „ІСТА”. Втім, супротивнику вдалося заробити пару кутових. Перхопивши ініціативу гравці дніпропетровці все ж забили гол на 55 хвилині.

Хоча після гола до перерви залишалося достатньо багато часу, СК „Тавр&Я” не давали шансів супротивнику не відчувти себе дуже вже привільно. Під кінець тайму нововоронцовці мали шанс забити гол у виконані Малька Ігора, але контратаку зупинили захисники біля самих воріт. З цього матчу, як на мене, було видно професійний ріст гравців СК „Тавр&Я” які, я сподіваюсь в майбутньому, перемагатимуть своїх супротивників.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь дніпропетровців.

Просмотров: 725 | Добавил: tav-sport | Рейтинг: 0.0/0